Informacje o nas

CZYM JEST babyranking.pl?


www.babyranking.pl to niepowtarzalny ranking, wychodzący naprzeciw potrzebom wszystkich oczekujących, świeżo upieczonych i już doświadczonych rodziców. Jesteśmy takimi jak Wy, rodzicami poszukującymi solidnego źródła informacji na tematy związane z życiem i rozwojem naszych pociech, szczególnie w gorącym okresie kompletowania wyprawki. Poruszając się po ogromnej ilości stron internetowych o tematyce dziecięcej, nie natrafiliśmy jednak na serwis, który udostępniłby rzetelne informacje o produktach i usługach skierowanych do najmłodszych. To właśnie skłoniło nas do stworzenia portalu łączącego w sobie ranking produktów dziecięcych oraz poradnik dotyczący zdrowia i rozwoju dzieci.
 

CO OFERUJE PORTAL?INFORMACJA O PRODUKTACH

Stworzyliśmy rzetelną i obszerną bazę produktów dziecięcych dostępnych na polskim rynku. Zawiera ona m. in. opisy produktów, ich zdjęcia oraz linki przekierowujące na strony producentów. Udostępniliśmy naszym użytkownikom możliwość aktualizowania bazy, poprzez wprowadzanie nowych produktów. Asortyment został podzielony na czytelne kategorie, co ułatwia proste i szybkie dotarcie do produktu, znajdującego się w kręgu waszych zainteresowań.

 

OPINIE

Dzięki społeczności naszych użytkowników, staliśmy  się dostarczycielem wiarygodnych i obiektywnych opinii na temat produktów, co jest niezwykle istotne podczas dokonywania zakupów. Udostępniliśmy możliwość dokonania oceny wg kilku istotnych kryteriów, co sprawiło, że nasze oceny jako jedne z nielicznych są kompletne, szczegółowe i odzwierciedlające rzeczywiste zdanie użytkowników na temat poszczególnych produktów. Dzięki ich kompleksowości, zaspokojone zostają indywidualne potrzeby rodziców poszukujących informacji. Podstawą dokonywania oceny jest przyznanie odpowiedniej ilości gwiazdek oraz zredagowanie krótkiej i wiarygodnej recenzji.

 

RANKING TOP 10

Przedstawienie dostępnego na rynku asortymentu dziecięcego dokonanie jego oceny przez użytkowników dało nam możliwość stworzenia solidnego rankingu najlepiej i najgorzej ocenianych produktów w poszczególnych kategoriach. Jeżeli rozpatrywany przez Was produkt nie uzyskał satysfakcjonującej oceny innych rodziców, macie możliwość znalezienia alternatywnego rozwiązania, poprzez zapoznanie się z 10 produktami o najwyższej ocenie w interesującej was kategorii.

 

PORADY EKSPERTÓW


Masz pytania dotyczące rozwoju Twojego dziecka? Potrzebujesz pomocy eksperta?
Złap nasze koło ratunkowe!
Za pomocą formularza na naszej stronie zadaj pytanie a specjalista Eksperto, na łamach portalu postara się udzielić pomocnej odpowiedzi.
Eksperto to współpracująca z nami grupa wykwalifikowanych pedagogów i psychologów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z Dziećmi i Dorosłymi.
W skład zespołu wchodzi między innymi psycholog dziecięcy, logopeda, dietetyk i specjalista chustonoszenia.

 

FORUM

Jest miejscem umożliwiającym rodzicom wymianę doświadczeń oraz uzyskanie odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

 

PORADNIK

To kompendium ciekawych artykułów na tematy związane z naszymi pociechami w aspekcie ich zdrowia i rozwoju.

 

 VIDEO PREZENTACJE

Nie wiecie jak zamontować łóżeczko, jak skorzystać z wózka?

Znaleźliśmy dla Was idealne rozwiązanie w postaci video prezentacji,  przedstawiających produkty oraz sposoby ich użytkowania w prostej, wizualnej formie.

 

  BLOG

Przedstawia nasze doświadczenia jako rodziców, które być może pomogą Wam przejść przez podobne, często trudne etapy życia Waszego dziecka.

 

KONKURSY

• znajdziesz tu wiele ciekawych i wciągających konkursów i promocji.
• przyłącz się do naszej społeczności, wystawiaj opinie i wygrywaj atrakcyjne nagrody!

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

•  skupiamy się tylko i wyłącznie na potrzebach najmłodszych członków rodziny,
•  sumiennie dobieramy odpowiednie kryteria oceny,
•  specjalnie dla Was tworzymy video prezentacje trudnych w obsłudze produktów,
•  cały czas staramy się być na bieżąco z dostępnym na rynku asortymentem dziecięcym,

 
STAŃ SIĘ CZŁONKIEM NASZEJ SPOŁECZNOŚCI!!!

•  oceniaj, dodawaj produkty i pisz recenzję,
•  wymieniaj się wiedzą i doświadczeniami z innymi rodzicami,
•  wygrywaj nagrody w naszych konkursach,
•  korzystaj z wszystkich udogodnień po zarejestrowaniu się na naszym portalu.

Koniecznie odwiedzaj nas na  stronie www.babyranking.pl!!!

 


Stań się częścią społeczności babyranking.pl, poznaj opinie i oceny wystawione przez innych użytkowników oraz opisy i zdjęcia prezentowanych przedmiotów. Twórz z nami ranking produktów dziecięcych przedstawiając własne opinie i recenzje produktów takich kategorii jak: foteliki samochodowe, wózki, leżaczki i huśtawki czy karmienie itp. Wygrywaj w konkursach oraz dokonuj mądrych i atrakcyjnych cenowo zakupów co ułatwi nasza porównywarka cen sklepów internetowych. Koniecznie poznaj nasz blog, forum oraz poradnik zawierający ciekawe artykuły dotyczące zdrowia i rozwoju dziecka. Zapoznaj się z ofertą takich producentów jak: Maxi-Cosi, BabyOno, Chicco, Fisher Price, Canpol Babies, Ziaja, Nivea, Nuk, HiPP, Arti, Bright Starts, Babymoov, Clippasafe, Mustela, MAM Baby, IKEA, OkBaby, Hauck, Bebecar, Inglesina, Rossmann, Cam, Avent, Cybex, Nuby, Motherhood, Edu Kids, Baggi, Medela, Tinti, Tiny Love, Little Tikes, Bubchen, Dax Cosmetics, Lansinoh, Baby Mix, Smoby, Graco, Topcom, Akuku, Tako, Delti oraz wielu innych.

 

Wszelkie opisy, zdjęcia, znaki towarowe, nazwy firm oraz inne elementy powiązane z prezentowanymi produktami są własnością ich producentów i dystrybutorów oraz przedstawiane są na portalu www.babyranking.pl wyłącznie w celach informacyjnych