Polityka prywatności portalu


1. Niniejszy dokument, zwany dalej Polityką Prywatności, ma na celu przedstawienie zakresu informacji dotyczących użytkownika automatycznie zbieranych  przez Portal babyranking.pl oraz wyjaśnienie w jaki sposób Portal postępuje z wyżej wymienionymi informacjami. Celem strony jest ochrona danych osobowych oraz ich administrowanie według poniżej przedstawionych zasad.


2. Korzystanie z Portalu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zgromadzenie, wykorzystywanie i udostępnianie danych osobowych w sposób przedstawiony w Polityce Prywatności.  Gromadzenie wspomnianych danych wiąże się między innymi z zaakceptowaniem Regulaminu Portalu, niezbędnym do założenia konta Użytkownika na Portalu.


3. Portal gromadzi informacje techniczne dotyczące korzystania z serwisu: ilość odsłon, wizyt, adresy IP komputerów, wykorzystywane przeglądarki www, czas użytkowania Portalu, adresy z których wystąpiło wejście do Portalu,  i inne.  Ilość otrzymywanych przez Portal danych oraz informacji zależy od ustawień przeglądarki Użytkownika.


4. Portal gromadzi informacje o przechodzeniu Użytkownika pomiędzy stronami Portalu oraz o przechodzeniu Użytkownika do sklepów internetowych znajdujących się w porównywarce cen Portalu.


5. Portal może gromadzić dane poprzez mechanizm cookie zawierający informacje tekstowe, wysyłane przez serwer WWW zapisywane na twardym dysku Użytkownika.


6. Portal gromadzi dane osobowe i inne informacje przesyłane na strony Portalu w sposób dobrowolny i świadomy, przekazywane podczas rejestracji oraz użytkowania stron Portalu.


7. Portal gromadzi także dane przekazane drogą mailową i wykorzystywane są tylko w celach wymiany informacji Portalu i Użytkownika.


8. Wszelkie dane gromadzone są w celach informacyjnych i statystycznych oraz w celu umożliwienia Użytkownikowi korzystania ze stron Portalu oraz usprawniania samego Portalu. Służą do tworzenia analiz ruchu na stronie i obserwacji sposobu użytkowania Portalu przez Użytkowników oraz ich położenia demograficznego. Są one chronione i nie są  przedmiotem sprzedaży.


9. W przypadku, gdy Użytkownik nie zgadza się na wyżej opisane warunki wykorzystywania, gromadzenia i udostępniania danych powinien niezwłocznie zaprzestać użytkowania stron Portalu.


10. Użytkownik już zarejestrowany na Portalu może dokonać usunięcia swoich danych poprzez kontakt z administratorem strony pisząc na adres: kontakt@babyranking.pl


11. Portal zastrzega sobie prawo do udostepnienia zebranych informacji, jeśli wymagają tego przepisy obowiązującego prawa, zgodnie z ustawą o ochronie praw osobowych.


12.  Portal wyposażony jest w zabezpieczenia mające na celu ochronę i zachowanie poufności danych osobowych Użytkowników jednakże nie odpowiada za naruszenia informacji przekazywanych w sieci z przyczyn niezależnych od Portalu.


13. Portal nie odpowiada za łącza do innych witryn internetowych niebędących działalnością Portalu. W celu poznania ich zasad polityki prywatności oraz sposobu administrowania danymi należy się zwrócić bezpośrednio do ich administratorów.


14. Wszelkie wątpliwości bądź pytania należy kierować do administratora Portalu, na adres e-mail: kontakt@babyranking.pl


15. Niniejsza Polityka Prywatności wchodzi w życie w momencie opublikowania jej  na stronie internetowej Portalu oraz przestaje obowiązywać wraz z zamieszczeniem przez Portal nowej Polityki Prywatności.Stań się częścią społeczności babyranking.pl, poznaj opinie i oceny wystawione przez innych użytkowników oraz opisy i zdjęcia prezentowanych przedmiotów. Twórz z nami ranking produktów dziecięcych przedstawiając własne opinie i recenzje produktów takich kategorii jak: foteliki samochodowe, wózki, leżaczki i huśtawki czy karmienie itp. Wygrywaj w konkursach oraz dokonuj mądrych i atrakcyjnych cenowo zakupów co ułatwi nasza porównywarka cen sklepów internetowych. Koniecznie poznaj nasz blog, forum oraz poradnik zawierający ciekawe artykuły dotyczące zdrowia i rozwoju dziecka. Zapoznaj się z ofertą takich producentów jak: Maxi-Cosi, BabyOno, Chicco, Fisher Price, Canpol Babies, Ziaja, Nivea, Nuk, HiPP, Arti, Bright Starts, Babymoov, Clippasafe, Mustela, MAM Baby, IKEA, OkBaby, Hauck, Bebecar, Inglesina, Rossmann, Cam, Avent, Cybex, Nuby, Motherhood, Edu Kids, Baggi, Medela, Tinti, Tiny Love, Little Tikes, Bubchen, Dax Cosmetics, Lansinoh, Baby Mix, Smoby, Graco, Topcom, Akuku, Tako, Delti oraz wielu innych.

 

Wszelkie opisy, zdjęcia, znaki towarowe, nazwy firm oraz inne elementy powiązane z prezentowanymi produktami są własnością ich producentów i dystrybutorów oraz przedstawiane są na portalu www.babyranking.pl wyłącznie w celach informacyjnych